0
Twój koszyk

Bona Nit

Bona Nit czyli Dobrej Nocy 🙂

Misją Bona Nit jest polepszyć komfort życia małymi krokami w myśl filozofii Kaizen. Dzięki naszym piżamą, a wkrótce także bieliźnie poprawisz swoją jakość snu bez zbędnego wysiłku.

W Bona Nit produkujemy piżamy z naturalnych oraz sztucznych (proszę nie mylić z syntetycznymi czyli poliestrami!) tkanin oraz dzianin. Wkrótce będzie także dostępna bielizna. Wszystkie produkty są szyte pod zamówienie, czyli wybierasz rozmiar oraz dostępny kolor, opłacasz zamówienie, a my w ciągu tygodnia szyjemy oraz wysyłamy przesyłkę. Dzięki temu nie produkujemy zbędnych ubrań. Tylko tyle ile jest faktycznego zapotrzebowania. Jeśli brakuje Twojego rozmiaru nie martw się, istnieje możliwość uszycia produkty na zamówienie na własne wymiary. Czas dla takiego zamówienia jest ustalany indywidualnie. Wszystkie zapytania o szycie na zamówienie proszę wysłać na email kontakt@bonanit.pl lub wpisywać zapytanie w formularzu Kontakt.

Jeśli chcesz poprawić jakość swojego snu, aby na następny dzień wstawać bardziej wypoczętym. Zajrzyj na naszego bloga, aby poznać kilka wskazówek, a także skorzystaj z oferty naszego sklepu. Dzięki naszym piżamą poprawi się komfort Twojego snu.

Kontak Bona Nit

Cześć, mam na imię Ewelinę i jestem właścicielką marki Bona Nit. Stworzyłam ją, abyś mogła czerpać korzyści z naszych wspaniałych tkanin. Czasami nie zdajemy sobie sprawy jak rzeczy, których używamy na co dzień mogą na nas wpływać. Wystarczy czasami drobna zmiana, a w tym wypadku wybór odpowiedniego materiału i od razu poczujemy się lepiej.

Wszystkie piżamy projektuje, konstruuje i szyje w mojej niewielkiej pracowni. Szyciem i konstrukcją zajmuje się od kilku lat. To właśnie dzięki mojej przygodzie z szyciem poznałam magiczne właściwości tkanin. Teraz pragnę podzielić się moją wiedzą, abyś też mógł z niej skorzystać oraz kolekcją piżam, abyś mogła się cieszyć lepszym życiem. 🙂